لیندسی هویل در عوام مایکل گوو را به شدت مورد انتقاد قرار داد

لیندزی هویل در عوام مایکل گوو را مورد انتقاد قرار داد - SurgeZirc انگلستان
لیندسی هویل در عوام مایکل گوو را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

لیندزی هویل مایکل گوو را به دلیل کوتاهی در ارائه نسخه ای از بیانیه ای که در مورد تصمیم خود برای افتتاح اولین معدن زغال سنگ در بریتانیا در 30 سال گذشته گرفته بود به شدت مورد انتقاد قرار داد.

رئیس مجلس عوام به وزیر همسطح اطلاع داد که او قوانین وزارتخانه را نقض کرده است و افزود: “ما اینگونه دولت خوبی انجام نمی دهیم.”

هویل سپس جلسه پارلمان را تا رفع مشکل به حالت تعلیق درآورد. درگیری فوق‌العاده پس از پایان یافتن توضیح گوو در مورد اینکه چرا معدن جدید در وایتهون، کامبریا را تایید کرده بود، شروع شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: مت هنکاک آخرین نماینده محافظه کار است که می گوید از پارلمان خارج می شود

هویل به او گفت: «من نازک‌ترین بیانیه‌ای را که تا به حال دریافت کرده‌ام و کاملاً به درستی وزیر طولانی شده است، بنابراین چیزی بین آنچه که به من ارائه شده است، مخالفت ارائه شده است.

«این طبق قانون وزارتخانه نیست. ما اینطور رفتار نمی کنیم، منشی سایه نتوانسته آنچه گفته شده را بخواند.

“من می خواهم خانه را به مدت پنج دقیقه معلق کنم تا سعی کنم بفهمم در آنچه که به خانه گفته شده است.”

هویل بعداً اعلام کرد که خانه را تا ساعت 11:30 به حالت تعلیق درآورده است “به منظور تلاش برای دریافت متن آنچه در بیانیه گفته شده است”.

وی افزود: از این بابت متاسفم، این روشی نیست که ما دولت خوبی انجام می دهیم، متشکرم.

منابع عوام فاش کردند که گوو در خارج از اتاق مناظره با بوللاک مواجه شد. یک منبع گفت: “گوو گفت که این یک نقض کد وزارتی نبوده است، اما کارمندان به او گفتند که این نقض است.”

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: کیر استارمر، جرمی کوربین را رد کرد و امید به تبدیل شدن مجدد به نماینده حزب کارگر

هویل به گوو گفت آنچه را که خوانده است فتوکپی کند تا در اختیار سایر نمایندگان مجلس قرار گیرد – اما گوو گفت که این امکان پذیر نیست زیرا او فقط یک سخنرانی دو دقیقه‌ای آماده کرده بود و به همین دلیل تازه آنچه را که می‌گفت منتشر کرده بود. هویل عصبانی بود و به همین دلیل کارها را بیشتر به تأخیر انداخت.»

با این حال، یک منبع کارگر گفت: «آنها اغلب به نظر می‌رسند که در حال ساختن آن هستند، اما من متوجه نشدم که آنها به معنای واقعی کلمه این کار را انجام می‌دهند. چه افتضاح کامل و مطلقی.»


دیدگاهتان را بنویسید